KARTA DNIA

„Masz możliwość napisania scenariusza zgodnego ze swymi najgłębszymi pragnieniami. Kiedy wyraźnie określisz już, czego najbardziej pragniesz i poczujesz, że jesteś gotowy/a i zasługujesz na spełnienie swych marzeń, natychmiast objawią się w Twoim życiu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.” W tym tygodniu jest dobry czas na to aby rozpocząć dyscyplinę swojego umysłu, aby skoncentrować się na tym co chcemy by się zmaterializowało w życiu, a nie na tym, czego nie chcemy. Wszechświat jest bezstronny i da to, na czym nieustannie koncentrujemy się w swoich myślach.Dlatego codzienna afirmacja jest metodą, która przyniesie pozytywne zmiany już teraz i aby w nowy tydzień wejść bez problemów poprzedniego należy rozpocząć prace nad swoimi myślami już teraz.Tydzień spokojny bez jakiś negatywnych emocji czy sytuacji a te które są przy nas wybrniemy z nich obronna ręką.Czasem rozwiązania tych sytuacji przyjdą w ostatniej chwili.Proszę zapalić w tym tygodniu świecę złotą i pomarańczową.

Motto Dnia:
Najlepsi przyjaciele – bez względu na to, jacy są albo jak bardzo nas ranią – i tak nimi zawsze będą. Nikt nie jest doskonały. Błędy przyjaciół są do wybaczenia; to właśnie sprawia, że przyjaźń jest prawdziwa.
J.A. Redmerski – Na krawędzi nigdy

Otagowane:  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>